Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X X

wtorek, 6 czerwca 2017

Chorobowo

Czerwiec dobrze się dla mnie zaczął:) Urodziny, prezent od kuzynek, czas spędzony z narzeczonym, wygrana w konkursie Regenerum na blogu kosmetykofanki.blogspot.com, piękna pogoda - no wręcz idealny początek. Niestety na tym na razie koniec dobroci. W sobotę chyba się czymś strułam - cierpiałam cały dzień i noc. W niedzielę doszła biegunka - żyć nie umierać... Nałykałam się leków i myślałam, że mi przeszło - w końcu do pracy trzeba chodzić. Ale dzisiaj miałam powtórkę z rozrywki :/ Do tego cały dzień było mi niedobrze i słabo się czułam - koleżanki w pacy śmiały się, że może to nie jakieś zatrucie tylko ciąża ;p (no cóż - taka opcja zawsze istnieje ;p) No ale to jeszcze nie koniec moich bolączek - znowu chwyciły mnie zatoki (dlaczego?, dlaczego?) i boli mnie gardło - mój prawy migdał jest wielkości chyba orzecha włoskiego - oj, boli, boli... Mam nadzieję, że infekcje gardła uda mi się jakoś samej wyleczyć tabletkami do ssania i płukaniem gardła szałwią i wodą z solą. Nie mam czasu teraz na chorowanie - muszę odbębnić jeszcze pół miesiąca pracy i czeka mnie urlop - upragniony i wyczekiwany...
Idę spać, może jutro obudzę się trochę zdrowsza.

56 komentarzy:

  1. Strasznie mi przykro, że dopadła Cię choroba :: Trzymaj się, dbaj o siebie i szybko wracaj do zdrowia.
    Gratuluję wygranej w konkursie Regenerum :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że zdrowie powróci szybko.
    :)

    OdpowiedzUsuń
  3. z tą pracą to jest właśnie tak, że dasz radę czy nie - musisz iść :p zdrówka! :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No właśnie :/ No ale mam nadzieję, że się szybko wykuruję.

      Usuń
  4. No tak to już czasem bywa, że nas jakieś wstrętne choróbsko dopadnie. Trzymaj się!
    Oby wszystko przeszło. Pogoda sprzyja szybkiemu leczeniu.
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ja mam takie szczęście, że na jednym się nie skończyło:/

      Usuń
  5. Zdrowia, kochana, zdrowia! Bo w naszym kraju, żeby chorować to trzeba mieć zdrowie :D Mam nadzieję, że to nic poważnego i że szybko Ci przejdzie. Do urlopu koniecznie musisz się wykurować. Ja na razie męczę się z nadwyrężoną stopą już prawie dwa miesiące i nie zapowiada się, żeby szybko miało mi przejść...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze powiedziane ;)
      Zdecydowanie powinnaś oszczędzać stopę.

      Usuń
  6. Szybkiego powrotu do zdrowia!

    OdpowiedzUsuń
  7. zdrowia życzę :*** przesyłam garść dobrej energii

    OdpowiedzUsuń
  8. ojej biadna Ty, współczuje..
    Choroba dopada w najbardziej nieoczekiwanym momencie, zdrówka życzę przede wszystkim !!! ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No zdecydowanie w nieodpowiednim momencie mnie dopadła.

      Usuń
  9. Oj ale Cie dopadło! Współczuję, mam nadzieje, że się poprawi!

    Jak za duszno to tez nie jest dobrze, ale i tak lepsze to niż -20 :D
    Na pewno sie uda, ale nie zawsze jest czas na czytanie to zrozumiałe :) oczywiście jeszcze nie zawsze trafi się na ciekawe książki ;p

    Filmy ciekawe :) Piraci super ! Uśmiałam się :)
    Jeśli chodzi o The Circle. Krąg" - trochę wbiło mnie w fotel, chyba warto obejrzeć.

    Zdrowiej !!! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Musi, bo poszłam do lekarza i dostałam antybiotyk.

      Myślę, że przy moim wolnym czasie mogłabym spokojnie przeczytać więcej książek, ale nie zawsze mam ochotę na książkę.

      Muszę sobie zobaczyć na ten The Circle. Krąg

      Usuń
  10. Ech uwielbiam problemy zoladkowe:(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O taaak, sama przyjemność.

      Usuń
    2. ja się karkówką dorobiłam w zeszly weekend;/

      Usuń
    3. Chociaż wiesz czym. Ja nie mam pojęcia co mi zaszkodziło.

      Usuń
    4. a gdzie na urlop jedziecie?:)

      Usuń
    5. Tak, już jest OK.
      Na urlop jedziemy w góry :)

      Usuń
  11. Mam nadzieję, że już o wiele lepiej się czujesz! Przy takich problemach pamiętaj aby pić dużo płynów :) Buziaki i dużo zdrowia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No już jest trochę lepiej.
      Do picia nikt mnie nie musi namawiać ;)

      Usuń
  12. Coś chyba w powietrzu jest, bo my też struci jesteśmy :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okropne. Ja mam zapalenie gardła i migdałków. Musiałam iść do lekarza, bo domowe sposoby i tabletki do ssania nic mi nie pomogły.

      Usuń
    2. I jak? Pomogło trochę?

      Usuń
    3. Dostałam antybiotyk i po dwóch dniach przestało mnie boleć gardło.

      Usuń
  13. Dużo osób teraz choruję, myśle, że to z powodu nagłych zmian temperatur. Zdrowiej!

    OdpowiedzUsuń
  14. mam nadzieję, że już u Ciebie lepiej ;**

    OdpowiedzUsuń
  15. Niestety w życiu tak chyba jest, że jak wszystko idzie dobrze, to potem szybko sprowadza nas do parteru. Życzę Ci dużo zdrowia i mam nadzieję, że już jest lepiej.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już czuję się lepiej, ale nie obyło się bez antybiotyku.

      Usuń
  16. Kochana wracaj jak najszybciej do zdrowia! :) widzę po komentarzach, że czujesz się już lepiej <3

    OdpowiedzUsuń
  17. Ojej, przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić. Osobiście nienawidzę chorować latem. Mam nadzieję, że już jest dobrze i wracasz do pełni sił :) Polecam dużo cytryny czy do herbaty, czy wody. Witamina C działa najlepiej na przeziębienia i też chroni przed nim.

    Dużo zdrówka kochana :*

    OdpowiedzUsuń
  18. taaak, uwielbiam SH za to właśnie, że można tam znaleźć jak dużo świetnych rzeczy <3 :D wyzdrowiałaa? :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też bardzo lubię SH, ale nie znajduję tam aż takich perełek.
      Tak, jestem już zdrowa.

      Usuń
  19. Mam nadzieję, że czujesz się lepiej :) ja raz miałam zajęcia w sali z włączoną klimą i do dzisiaj prycham i smarkam, ale podobnie jak Ty nie ma czasu na chorowanie, bo zaraz koniec roku szkolnego i teraz najwięcej pracy :|

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, czuję się już znacznie lepiej, wręcz rewelacyjnie ;)

      Usuń
  20. Kochana zdrowiej szybciutko :) I gratuluję wygranej w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Mnie i mojego chłopaka ostatnio jakoś często pobolewa gardło :( Ahh te choroby.. w lato chyba najgorsze ;) Pozdrawiam! <3 Życzę powrotu do zdrówka :)

    OdpowiedzUsuń
  22. niestety leki dają złudzenie że się jest zdowym, ale tak naprawdę tak nie jest, one tylko niwelują, a choroba nadal jest :/
    Mój blog - KLIK

    OdpowiedzUsuń