Czerwiec dobrze się dla mnie zaczął:) Urodziny, prezent od kuzynek, czas spędzony z narzeczonym, wygrana w konkursie Regenerum na blogu kosmetykofanki.blogspot.com, piękna pogoda - no wręcz idealny początek. Niestety na tym na razie koniec dobroci. W sobotę chyba się czymś strułam - cierpiałam cały dzień i noc. W niedzielę doszła biegunka - żyć nie umierać... Nałykałam się leków i myślałam, że mi przeszło - w końcu do pracy trzeba chodzić. Ale dzisiaj miałam powtórkę z rozrywki :/ Do tego cały dzień było mi niedobrze i słabo się czułam - koleżanki w pacy śmiały się, że może to nie jakieś zatrucie tylko ciąża ;p (no cóż - taka opcja zawsze istnieje ;p) No ale to jeszcze nie koniec moich bolączek - znowu chwyciły mnie zatoki (dlaczego?, dlaczego?) i boli mnie gardło - mój prawy migdał jest wielkości chyba orzecha włoskiego - oj, boli, boli... Mam nadzieję, że infekcje gardła uda mi się jakoś samej wyleczyć tabletkami do ssania i płukaniem gardła szałwią i wodą z solą. Nie mam czasu teraz na chorowanie - muszę odbębnić jeszcze pół miesiąca pracy i czeka mnie urlop - upragniony i wyczekiwany...
Idę spać, może jutro obudzę się trochę zdrowsza.
Strasznie mi przykro, że dopadła Cię choroba :: Trzymaj się, dbaj o siebie i szybko wracaj do zdrowia.
OdpowiedzUsuńGratuluję wygranej w konkursie Regenerum :)
Staram się jakoś trzymać.
UsuńDziękuję:)
Mam nadzieję, że zdrowie powróci szybko.
OdpowiedzUsuń:)
z tą pracą to jest właśnie tak, że dasz radę czy nie - musisz iść :p zdrówka! :*
OdpowiedzUsuńNo właśnie :/ No ale mam nadzieję, że się szybko wykuruję.
UsuńNo tak to już czasem bywa, że nas jakieś wstrętne choróbsko dopadnie. Trzymaj się!
OdpowiedzUsuńOby wszystko przeszło. Pogoda sprzyja szybkiemu leczeniu.
Pozdrawiam serdecznie :)
A ja mam takie szczęście, że na jednym się nie skończyło:/
UsuńZdrowia, kochana, zdrowia! Bo w naszym kraju, żeby chorować to trzeba mieć zdrowie :D Mam nadzieję, że to nic poważnego i że szybko Ci przejdzie. Do urlopu koniecznie musisz się wykurować. Ja na razie męczę się z nadwyrężoną stopą już prawie dwa miesiące i nie zapowiada się, żeby szybko miało mi przejść...
OdpowiedzUsuńDobrze powiedziane ;)
UsuńZdecydowanie powinnaś oszczędzać stopę.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
OdpowiedzUsuńPrzyda się.
Usuńzdrowia życzę :*** przesyłam garść dobrej energii
OdpowiedzUsuńDziękuję:)
Usuńojej biadna Ty, współczuje..
OdpowiedzUsuńChoroba dopada w najbardziej nieoczekiwanym momencie, zdrówka życzę przede wszystkim !!! ;*
No zdecydowanie w nieodpowiednim momencie mnie dopadła.
UsuńOj ale Cie dopadło! Współczuję, mam nadzieje, że się poprawi!
OdpowiedzUsuńJak za duszno to tez nie jest dobrze, ale i tak lepsze to niż -20 :D
Na pewno sie uda, ale nie zawsze jest czas na czytanie to zrozumiałe :) oczywiście jeszcze nie zawsze trafi się na ciekawe książki ;p
Filmy ciekawe :) Piraci super ! Uśmiałam się :)
Jeśli chodzi o The Circle. Krąg" - trochę wbiło mnie w fotel, chyba warto obejrzeć.
Zdrowiej !!! :)
Musi, bo poszłam do lekarza i dostałam antybiotyk.
UsuńMyślę, że przy moim wolnym czasie mogłabym spokojnie przeczytać więcej książek, ale nie zawsze mam ochotę na książkę.
Muszę sobie zobaczyć na ten The Circle. Krąg
Ech uwielbiam problemy zoladkowe:(
OdpowiedzUsuńO taaak, sama przyjemność.
Usuńja się karkówką dorobiłam w zeszly weekend;/
UsuńChociaż wiesz czym. Ja nie mam pojęcia co mi zaszkodziło.
Usuńale już jest ok?
Usuńa gdzie na urlop jedziecie?:)
UsuńTak, już jest OK.
UsuńNa urlop jedziemy w góry :)
Mam nadzieję, że już o wiele lepiej się czujesz! Przy takich problemach pamiętaj aby pić dużo płynów :) Buziaki i dużo zdrowia :)
OdpowiedzUsuńNo już jest trochę lepiej.
UsuńDo picia nikt mnie nie musi namawiać ;)
Coś chyba w powietrzu jest, bo my też struci jesteśmy :(
OdpowiedzUsuńOkropne. Ja mam zapalenie gardła i migdałków. Musiałam iść do lekarza, bo domowe sposoby i tabletki do ssania nic mi nie pomogły.
UsuńI jak? Pomogło trochę?
UsuńDostałam antybiotyk i po dwóch dniach przestało mnie boleć gardło.
UsuńZdrowiej :)
OdpowiedzUsuńZdrowieje ;)
UsuńDużo osób teraz choruję, myśle, że to z powodu nagłych zmian temperatur. Zdrowiej!
OdpowiedzUsuńZ pewnością to przez te zmiany temperatur.
UsuńZdrowia życzę. :)
OdpowiedzUsuńmam nadzieję, że już u Ciebie lepiej ;**
OdpowiedzUsuńZdecydowanie :)
UsuńNiestety w życiu tak chyba jest, że jak wszystko idzie dobrze, to potem szybko sprowadza nas do parteru. Życzę Ci dużo zdrowia i mam nadzieję, że już jest lepiej.
OdpowiedzUsuńJuż czuję się lepiej, ale nie obyło się bez antybiotyku.
UsuńKochana wracaj jak najszybciej do zdrowia! :) widzę po komentarzach, że czujesz się już lepiej <3
OdpowiedzUsuńTak, czuję się znacznie lepiej.
UsuńOjej, przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić. Osobiście nienawidzę chorować latem. Mam nadzieję, że już jest dobrze i wracasz do pełni sił :) Polecam dużo cytryny czy do herbaty, czy wody. Witamina C działa najlepiej na przeziębienia i też chroni przed nim.
OdpowiedzUsuńDużo zdrówka kochana :*
No nie należy to do niczego przyjemnego.
Usuńtaaak, uwielbiam SH za to właśnie, że można tam znaleźć jak dużo świetnych rzeczy <3 :D wyzdrowiałaa? :*
OdpowiedzUsuńJa też bardzo lubię SH, ale nie znajduję tam aż takich perełek.
UsuńTak, jestem już zdrowa.
To życzę dużo zdrowia :)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńMam nadzieję, że czujesz się lepiej :) ja raz miałam zajęcia w sali z włączoną klimą i do dzisiaj prycham i smarkam, ale podobnie jak Ty nie ma czasu na chorowanie, bo zaraz koniec roku szkolnego i teraz najwięcej pracy :|
OdpowiedzUsuńTak, czuję się już znacznie lepiej, wręcz rewelacyjnie ;)
UsuńŻyczę zdrowia :)
OdpowiedzUsuńKochana zdrowiej szybciutko :) I gratuluję wygranej w konkursie :)
OdpowiedzUsuńDziękuję:)
UsuńMnie i mojego chłopaka ostatnio jakoś często pobolewa gardło :( Ahh te choroby.. w lato chyba najgorsze ;) Pozdrawiam! <3 Życzę powrotu do zdrówka :)
OdpowiedzUsuńJuż wyzdrowiałam.
Usuńniestety leki dają złudzenie że się jest zdowym, ale tak naprawdę tak nie jest, one tylko niwelują, a choroba nadal jest :/
OdpowiedzUsuńMój blog - KLIK
Nie zawsze tak jest.
Usuń